my diary

A__ehm=D

5. června 2011 v 9:43 | Elvisův Rudolf=P
Ahoj=) Včera jsme hrály na antuce (hraju závodně volejbal za mittal) a trochu jsem si podřela zadek:D:D Jinak bylo uplně úžasně:D Dneska mám v plánu udělat pár volných designů,ae taky budu muset dodělat projekt do školy..:))A myslím že sem už konečně přidám článek OBJEDNEJ SI DESIGN=) a SONB už nejspíš dneska začne=)

Za chvíli..

30. května 2011 v 19:18 | Elvisův Rudolf=P
Za chvilku bude new design,a předělané menu..ikdyž tu trochu bude tedka nepořádek..hlavně se nelekněte;D

Ta návštěvnost..=/

29. května 2011 v 17:46 | Elvisův Rudolf=P
Co se děje? včera vás tu bylo víc než 50 a dneska jenom 11? ://snažím se tu přidávat hodně článků..Prosím..zvedněte mi návštěvnost aspon do 30=) a přihlaste se do SONB tady.

A sakra..přes noc jsem chytla rýmu..jak je to možný? :D vždyt je skoro léto!:D to fakt nechápu..:D
A tenhle song je uplně dokonalý,ikdyž Rihannu moc nemusím;)čekujte

Chjo..

29. května 2011 v 16:12 | Elvisův Rudolf=P
Achjo..není co dělat..nejradši bych šla ven..jenže není s kým..:(božéé asi umřu nudou..:( Asi budu přidávat další články..:)

Prosím..=)

28. května 2011 v 20:58 | Elvisův Rudolf=P
Prosím ještě pár lidí,aby se přihlásili do SONB...přihlášku najdete tady =)

Huráá=)

28. května 2011 v 19:43 | Elvisův Rudolf=P
Konečně jsem tu přidala víc článků...dneska jsem ani nešla ven..nechtělo se mi v tom dešti někam chodit..tak jsem zustala doma..zítra snad nebude.To bych už asi zcvokla doma! =D a co říkáte na nový design?líbí se Vám?=)

Oujéé..=D

28. května 2011 v 15:45 | Elvisův Rudolf=P
Design je hotov..=) tak co,líbí se Vám? je takový jednoduchý..ae myslím že se sem hodí=)Ták a ted ještě přidávat ty články..=)jinak bude náběr affs..=)tak doufám,že nějaká affs seženu..a ještě tu doplním dvě další rubriky..fashion a beauty..=)hééj já se těším..budu se dívat na Hrabě Monte CHristo...=D čteme to tedka ve škole..v anličtině..=D

Chystám....=)

28. května 2011 v 13:19 | Elvisův Rudolf=P
Chystám udělat nový design..ae pořád se nemužu rozhodnout s kým bude...možná že tam dám taky pár mojich fotek..=)Ale nwm..ještě uvidím..:)

Jinak dneska venku je hnusně..furt jenom prší..chtěla jsem se stavit na bambiriádu ae nikam se mi nechce..asi zustanu doma...a budu se věnovat blogu..vím že tu ještě toho moc není..ae dneska bych chtěla vyplnit několik dalších rubrik..takže se máte na co těšit..a taky budu nabírat aff=)

Nesnáším to..:/

24. května 2011 v 19:07 | Elvisův Rudolf=P

Znáte to? kámošky vás odkopnout a pak vám ještě nadávají..prý že jsem se změnila..jenže já se nezměnila..to ony..a hlavně ONA..moje nejlepší kámoška..radši se spojila s mým bývalým klukem,který mě nedávno opustil..:( je to děsný tenhle život..nikomu to nepřeju...nevím co mám dělat dál..ae nějak se tím prokousat musím..a nechci se litovat..vím,že za to mužu taky trochu já..ae víc než trochu ne!! :(

Chystám se udělat SONB..tak doufám že se vás přihlásí hodně..:))zatim ppa
 
 

Reklama